Sprzedaż mieszkania w kilka dni? Skorzystaj z usług skupu nieruchomości

Oczekiwanie na klienta zainteresowanego kupnem mieszkania może trwać niekiedy nawet kilka miesięcy. Gdy liczy się czas transakcji, warto zdecydować się na skup nieruchomości. Wtedy sprzedaż można zamknąć w parę dni!

Skup mieszkań – kiedy warto?

Firmy specjalizujące się w skupie nieruchomości zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę związaną z transakcjami sprzedaży domów, mieszkań, lokali, gruntów. Ich celem jest szybki odkup nieruchomości od klienta – bez czekania i skomplikowanych formalności.

Najczęściej skup mieszkań investore.pl za gotówkę wybierany jest wtedy, gdy celem jest jak najszybsze sprzedanie nieruchomości. Usługa skierowana jest do osób, które wyprowadzają się do innego miasta lub za granicę, mają okazję do zakupu lepszej nieruchomości czy po prostu potrzebują pieniędzy na różne wydatki.

Sprzedaż mieszkania w skupie – krok po kroku

1. Aby sprzedać mieszkanie w skupie, wystarczy tylko skontaktować się ze skupem online lub telefonicznie.
2. Następnie, na podstawie podanych informacji, skup mieszkań za gotówę przygotowuje wycenę. Jest ona bezpłatna i niezobowiązująca.
3. Kolejnym krokiem jest umówienie się na dogodny termin sygnowania umowy w kancelarii notarialnej.
4. Ostatni etap transakcji to sygnowanie umowy kupna-sprzedaży nieruchomości w obecności notariusza oraz otrzymanie środków.

Całkowity czas transakcji najczęściej trwa od 2 do 5 dni roboczych od momentu kontaktu ze skupem nieruchomości aż do otrzymania wypłaty na konto bankowe. Dzięki temu jest to najszybszy sposób, aby sprzedać mieszkanie, gdy pieniądze potrzebne są od zaraz.

You may also like...

2 komentarze

  1. Filip pisze:

    Dzięki firmą skupującym sprzedałem mieszkanie w 3 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *