10 najczęściej odwiedzanych kurortów nad Bałtykiem

Na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego znajduje się wiele różnych kurortów zapraszających do wypoczynku samemu lub z bliskimi. Oto lista zawierająca 10 najczęściej odwiedzanych kurortów znajdujących się nad Bałtykiem!

Kurorty nad Bałtykiem – top 10

Nadmorskie miejscowości to kapitalny wybór na wakacje dla całej rodziny. Zachęcają osoby lubiące wypoczywać w promieniach letniego słońca i kąpać się w morskich wodach, ale również wiele z nich oferuje o znacznie więcej atrakcji dla starszych i młodszych.

Na liście znalazły się zarówno duże miasta, która oferują wiele atrakcji dla odwiedzających, jak i mniejsze wsie, które poza sezonem są raczej rzadko odwiedzane. Wybór jest spory i warto pamiętać, że lista nie jest kompletna, dlatego podczas planowania swoich wakacji warto także wyjść poza jej ramy, by spędzić udany czas z bliskimi.

Popularne miejscowości turystyczne nad Bałtykiem:
1. Łeba
2. Władysławowo
3. Międzyzdroje
4. Sarbinowo
5. Ustka
6. Świnoujście
7. Kołobrzeg
8. Chałupy
9. Rewa
10. Sopot

Gdzie warto spędzić wakacje nad Bałtykiem?

Dla jednych zaprezentowana lista będzie zachętą do rezerwacji noclegów właśnie w powyższych miejscowościach. Dla innych wprost przeciwnie – zainspiruje do poszukiwania innych, mniej popularnych miejscowości, które nie są odwiedzane przez tak wielu turystów.

Wynajem apartamentów w Świnoujściu – z dostępnymi ofertami noclegowymi w apartamentach w Świnoujściu oraz z innymi propozycjami noclegów nad Bałtykiem można zapoznać się już teraz w sieci i od razu wykonać rezerwację.

You may also like...

1 Response

  1. Piotr pisze:

    Jeszcze nigdy nie byłem w Chałupach, bardzo bym chciał się tam dostać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *