Jak odzyskać byłą dziewczynę albo żonę? Te 3 kroki są kluczowe!

Twoja partnerka nie chce już się z Tobą spotykać i mówi, że to koniec? Jeżeli chcesz do niej powrócić, powinieneś zrobić to tak, by nie popełnić wtedy żadnego błędu, który mógłby przekreślić Twoją szansę. Poznaj 3 kluczowe kroki do powrotu do byłej!

1. Daj jej czas i pozwól jej ochłonąć

Gdy do rozstania doszło niedawno, pierwszym krokiem, który powinieneś zrobić, to pozostawienie swojej byłej partnerce przestrzeni, aby ona mogła ochłonąć i miała czas na zrozumienie, że doszło do rozstania.

Wykorzystaj ten okres na przemyślenia o tym, w jaki sposób możesz naprawić wasz związek. Pamiętaj, że to właśnie zmiana w Twoim zachowaniu może dać pozytywny efekt.

2. Poświęć ten czas dla siebie

Rozstanie warto potraktować jako motywację do dokonania w swoim życiu zmian. Jak odzyskać byłą w ten sposób? Przede wszystkim możesz pokazać jej, że przez zmiany jesteś bardziej atrakcyjnym, godnym uwagi mężczyzną.

Twoja metamorfoza może polegać na rozwinięciu hobby, o którym zapomniałeś, a kiedyś dawało Ci mnóstwo satysfakcji. Możesz zacząć uprawiać sport, podróżować, odnowić swoje kontakty towarzyskie. To da Ci również większe poczucie własnej wartości i pomoże w tym trudnym okresie.

3. Pokaż jej, że się zmieniłeś

Gdy chcesz do niej powrócić, pokaż jej to tak, aby ona poczuła, że na powrocie może zyskać. Nie naciskaj na nią, nie zasypuj jej wiadomościami i telefonami, nie błagaj jej o powrót, ponieważ możesz uzyskać wtedy całkowicie odwrotny efekt.

W sieci możesz znaleźć także wiele poradników, jak odzyskać byłą. To także poradniki napisane przez mistrzów uwodzenia, którzy przekonują, że zrozumieli kobiecą psychikę i obiecują, że ich porady są skuteczne.

You may also like...

1 Response

  1. Ewa pisze:

    Ciekawy wpis, zastanawiam się czy to tak naprawdę wygląda!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *