Usługi frezarskie i tokarskie

Usługi frezarskie pozwalają na tworzenie metalowych elementów, które są komponentami bardzo wielu różnorodnych maszyn, urządzeń, mebli, pojazdów i wielu innych przedmiotów, których na co dzień używamy. Powstają one dzięki profesjonalnym maszynom CNC. Co wchodzi w zakres usług?

Profesjonalne usługi frezarskie

Usługi frezarskie Warszawa obejmują profesjonalną obróbkę przede wszystkim metali, ale frezarka może również nadać pożądany kształt takim materiałom jak drewno czy tworzywa sztuczne. Odbywa się to dzięki specjalnym ostrzom frezarki, które skrawają fragmenty materiału tworząc tym samym między innymi precyzyjne rowki oraz inne wymagane kształty. Wykonanie każdego indywidualnego projektu możliwe jest dzięki zastosowaniu nowoczesnych frezarek CNC, które obsługiwane są przez doświadczoną i odpowiednio wykwalifikowaną kadrę.

Profesjonalne toczenie

Toczenie jest jedną z najpopularniejszych metod obróbki metali. Tokarki CNC to innowacyjne urządzenia, które nadają pożądany kształt zarówno powierzchniom zewnętrznym, jak i wewnętrznym obrabianych przedmiotów. Dzięki temu powstają w krótkim czasie mniejsze i większe serie metalowych elementów, które są powszechnie wykorzystywane w bardzo wielu branżach przemysłu. Nowoczesny park maszynowy pozwala na wykonanie nawet bardzo trudnych projektów, a każdy nawet najmniejszy element charakteryzuje się wyjątkową precyzją i wysoką jakością. Szeroka flota profesjonalnych obrabiarek CNC sprawia, że zlecenia realizowane są terminowo i zawsze zgodnie z preferencjami klienta.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *