Transmisje w internecie – co oferują profesjonalne firmy streamingowe?

Chociaż dzisiaj każdy z nas może zorganizować swoją transmisję na żywo za pomocą smartfona, to jednak są wydarzenia, podczas których warto postawić na najwyższą jakość przekazu. W jej uzyskaniu pomogą specjalistyczne firmy zajmujące się live streamingiem. Jakie usługi oferują swoim klientom?

Artykuł powstał wraz z stroną https://twojetransmisje.pl/

Profesjonalna relacja w jakości Full HD

Aby realizacja transmisji na żywo wyróżniała się wysoką jakością, konieczne jest wykorzystanie do niej specjalistycznego sprzętu, który sprawi, że będzie można poczuć się jak podczas transmitowanego wydarzenia.

Firmy prowadzące realizację transmisji na żywo wykorzystują w tym celu kamery Full HD, a także dodatkowe sprzęty, na przykład jak drony do filmowania z powietrza lub kamery 360 stopni, które pokazują swoje otoczenie.

Dodatkowe usługi podczas transmisji online

Gdy realizacja transmisji na żywo odbywa się ze specjalistyczną firmą, może ona zaoferować swoim klientom dostęp do palety usług dodatkowych. Wśród nich znajdują się:

– Tory transmisyjne ze światłowodami – pozwalają na zlokalizowanie centrum realizatorskiego poza miejscem, w którym odbywa się wydarzenie.
– Systemy płatności – dzięki nim można pobierać opłaty za dostęp do wydarzenia.
– Dedykowana strona do transmisji – pod jej adresem dostępne są transmisje wydarzeń online, a także można umieścić na niej dodatkowe informacje.
– Branding transmisji – polega na umieszczaniu na ekranie bannerów z nazwą firmy lub innymi informacjami.
– Reportaż – firma wykonuje skrótowy reportaż z eventu prezentujący jego najważniejsze sytuacje.
– Archiwizacja wydarzenia – transmisja jest zapisywana na nośniku i przekazywana klientowi.

Z ofertami firm prowadzących transmisje eventów w Warszawie i w innych lokalizacjach można zapoznać się na ich stronach internetowych.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *