POCIĄG - RĘCZNIE MALOWANA ZABAWKA SENSORYCZNA DLA NIEMOWLAKA

POCIĄG – RĘCZNIE MALOWANA ZABAWKA SENSORYCZNA DLA NIEMOWLAKA

Dzisiaj znów pokażemy Wam pociąg – ręcznie szytą i malowaną zabawkę sensoryczną dla niemowlaka.

Jest on idealnym rozwiązaniem dla najmłodszych dzieci, które jakiś czas po urodzeniu dostrzegają tylko kontrastowe kolory, głównie czarny i biały…

ZabawkaP6

ZabawkaP7

Pociąg powstał dla małego chłopca, któremu tata chciał urozmaicić leżakowanie w łóżeczku i podróże w wózku, jednocześnie dbając o rozwój zmysłów : wzroku, słuchu, dotyku a nawet i smaku.

ZabawkaP13

Zabawka jest wykonana z bezpiecznych dla maluszka materiałów (bawełna, polar) i wypełniona wkładem antyalergicznym. Przez co idealnie nadaje się dla dzieci już od pierwszych dni życia.

ZabawkaP15

Na pociąg składają się 4 elementy połączone rzepami, tak by można było je dowolnie układać, przestawiać, czy przyczepić do wózka/łóżeczka.

ZabawkaP11

ZabawkaP10

ZabawkaP5

ZabawkaP9

ZabawkaP3

ZabawkaP1

Każdy wagonik ma inne wypełnienie. W jednym jest groch, w innym wkład antyalergiczny, w kolejnym szeleszczący materiał – tak by zaciekawić maluszka i pobudzić tym samym jego zmysły.
Dodatkową atrakcją są tasiemki, suwak, czy aplikacje, które na pewno zaciekawią dziecko.

Wersja pociągu, którą prezentujemy jest już w rękach zamawiającego. Chętnie uszyjemy kolejny! Dla przypomnienia poprzednia wersja dla chłopca i dziewczynki.

Pozdrawiamy

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Wpis “POCIĄG – RĘCZNIE MALOWANA ZABAWKA SENSORYCZNA DLA NIEMOWLAKA” został skomentowany jeden raz


  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg_replace() in /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-content/themes/artificer/includes/theme-comments.php:63 Stack trace: #0 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-content/themes/artificer/includes/theme-comments.php(19): the_commenter_link() #1 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): custom_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(145): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(135): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(370): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #5 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-includes/comment-template.php(2097): Walker->paged_walk(Array, '5', 0, 0, Array) #6 /home/platne/szyt in /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-content/themes/artificer/includes/theme-comments.php on line 63