Szytemalowane

Produkty

Wszystkie nasze produkty: poduszki, poszewki, obrusy, bieżniki, maskotki, pościele są szyte i malowane ręcznie. Wstępują w pojedynczych egzemplarzach, lub krótkich seriach. Dzięki temu są unikalne i dopasowane do wnętrza, które zdobią.

Poduszki, poszewki, obrusy, bieżniki i pościel proponujemy wg naszych projektów lub szyjemy i malujemy zgodnie z wymaganiami klientów.

Nowością na rynku są projektowane przez nas zabawki, poszewki i poduszki KOLOROWANKI. Dzięki temu dzieci mogą nie tylko wg własnego uznania upiększać swój pokój, ale i personalizować swoje maskotki.

Trzecia grupa produktów to czarno-białe zabawki stymulujące rozwój niemowlaka. Z czasem, gdy dziecko podrośnie może je samemu pomalować wg uznania.

prezent dla nauczycielafartuch z imieniemfartuch kobiecyprezent na dzień chłopakafartuch kolorowyposzewka na chrzest świętytest pastelidzień nauczycielafartuch kuchenny dla wegatarianinaprezent na dzień tatyfartuch kuchenny folkprezent na walentynkiposzewka z choinkąposzewka dekoracyjnafartuch kuchenny dla kobietyprezent na dzień nauczycielafarby do tkaninjak zapakowac prezentprezenty na dzień chłopakafartuchy kuchenne personalizowanewystrój wnętrz poszewkiposzewki moja twojafartuch Mr & Mrs