FARTUCHY KUCHENNE PERSONALIZOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

FARTUCHY KUCHENNE PERSONALIZOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Fartuchy kuchenne personalizowane dla nauczycieli, kucharzy, hr-owców, królowych, waszych bliskich na indywidualne zamówienie tworzyłyśmy w ostatnim czasie.

Pierwszy komplet to kolorowe imiona i grafiki zawiązujące do zawodowych zajęć obdarowanych. Rozmiary fartuchów również możemy dostosować do wymagań klientów. Jeśli osoba dla której szyjemy ma nieco odmienną od standardowej sylwetkę zawsze prosimy o informację byśmy szerokość, długość i wiązania mogły dostosować do kucharza 🙂
fartuch kolorowy

Gruba bawełna w kolorze czarnym, zielonym, czerwony i granatowym posłużyła do uszycia fartuchów regulowanych na szyi i w pasie.

Specjalną farbą do tkanin, utrwalaną termicznie i odporną na pranie i prasowanie Magda namalowała ciekawe, personalizowane wzory. O trwałości naszych napisów możecie poczytać w tym wpisie.

fartuch dla informatyka

fartuch dla nauczycielki

Miałyśmy też zamówienie od twórców bloga FoodMag, na fartuchy z logiem marki.
fart5

fart3

 

Inspirując się naszym fartuchem z zebrą powstała jego granatowa wersja. Naszym zdaniem prezentuje się świetnie. Oryginalność tego modelu jest imponująca.

zebra5a fartuch z zebrą

Królowe życia też zasługują na własny fartuch kuchenny. Tym razem w czerwieni podkreślającej kobiecość i moc.

fartuch damski fartuch kobiecy

Kończymy butelkową zielenią z nieco sarkastycznym ale jakże dosadnym mottem.

zielony fartuch fartuch z żabą

Bawiłyśmy się świetnie tworząc te modele. Polecamy się również do takich nieco bardziej zindywidualizowanych wzorów.
Mamy dla nich osobną grupę w naszym SKLEPIE.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Wpis “FARTUCHY KUCHENNE PERSONALIZOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE” został skomentowany jeden raz


  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg_replace() in /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-content/themes/artificer/includes/theme-comments.php:63 Stack trace: #0 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-content/themes/artificer/includes/theme-comments.php(19): the_commenter_link() #1 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): custom_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(145): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(135): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(370): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #5 /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-includes/comment-template.php(2097): Walker->paged_walk(Array, '5', 0, 0, Array) #6 /home/platne/szyt in /home/platne/szytemalowane/public_html/wp-content/themes/artificer/includes/theme-comments.php on line 63